fbpx

Jak zarejestrować winnicę w 2020 – LIVE Z PARAGRAFEM

Z uwagi na zbliżający się wielkimi krokami, kolejny sezon winiarski, zwyczajem zeszłorocznym spotkamy się podczas spotkania LIVE Z PARAGRAFEM by omówić wszystkie, związane z rejestracją winnicy, procedury. Podczas spotkania opowiem Wam jak zarejestrować winnicę i legalnie produkować własne wino w rodzimych warunkach prawnych. Szkolenie dedykowane jest przede wszystkim winiarzom, którzy w tym roku będą po raz pierwszy mierzyli się z tą konieczną procedurą ale coś dla siebie znajdą z pewnością także doświadczeni winiarze. Będzie też można zadawać pytania, na które postaram się odpowiedzieć. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa 😀


NAGRANIE ZE SPOTKANIA

Spotkanie już za nami. Tym razem udało się  uniknąć kłopotów technicznych. Całe nagranie znajdziecie poniżej/ Pytania można oczywiście nadal zadawać, tym razem jednak w formie komentarzy do niniejszego wpisu. Serdecznie zapraszam!


PAKIET PRODUCENTA

Część z Was z pewnością będzie próbowała swoich sił z administracyjną machiną na własną rękę. Dla Was przygotowałem przewodnik po procedurze rejestracji winnicy, który z pewnością będzie Wam pomocny.

Jeśli jednak nie chcecie borykać się z urzędniczymi problemami lub zwyczajnie potrzebujecie „gotowca”, mam też coś do zaoferowania w tym zakresie 🙂

W sklepie serwisu prawoalkoholowe.pl, znajdziecie już PAKIET PRODUCENTA dla produkcji wina z własnej winnicy.  Stanowi on kompletne opracowanie dotyczące prowadzenia działalności w zakresie produkcji wina wytwarzanego z własnej winnicy w ilości do 1000 hl rocznie.


Na pakiet taki składa się: 
  • Podręcznik operacyjny, będący kompleksowym i możliwie wyczerpującym opracowaniem, prowadzącym krok po kroku po wszystkich procedurach, niezbędnych do uruchomienia produkcji wina. Opracowanie jest opatrzone naszymi praktycznymi komentarzami oraz wyposażone w listy kontrolne, pozwalające na śledzenie postępów.
  • Zbiór załączników, komplet wzorów dokumentów potrzebnych do realizacji procedur omówionych w podręczniku operacyjnym. Zawiera formularze, wzory pism i dokumentacji rejestrowej o abstrakcyjnym charakterze. Nie zawiera oczywiście załączników takich jak plany budynków, plany technologiczne czy zaświadczenia wydawane przez urzędy. 
  • Nielimitowane doradztwo wdrożeniowe, nasze nielimitowane już w żaden sposób doradztwo w zakresie wdrożenia powyższych procedur. Jeśli coś okaże się niezrozumiałe, wypełnienie któregoś z dokumentów będzie stanowiło problem, lub gdyby konieczne było skorygowanie dokumentacji w związku ze zmianą w prawie lub stanowiskiem zajętym przez urząd, pozostajemy w dyspozycji aż do pierwszej, legalnie wyprodukowanej butelki 🙂 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Formularz

Chcesz zadać pytanie lub potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie