fbpx

KONKURS NA WINIARSKI BLOG ROKU 2015

Drodzy czytelnicy, jak wspominałem jakiś czas temu w moich refleksjach urodzinowych, od początku blogowej twórczości starałem się aby blog ten z uwagi na moje osobiste pasje, był nade wszystko blogiem winiarskim jako i ja sam ponad pozostałe alkoholowe zainteresowania winiarzem się czuję.

Niemniej zaskakującą dla mnie sytuacją jest wyróżnienie w postaci nominacji jakie otrzymałem w konkursie na winiarski blog roku magazynu Czas Wina Internautów. Tym bardziej, że nominacja ta zbiegła się z niemniej nobilitującą nominacją w konkursie o Nagrodę Czytelników dla najlepszego bloga o treści winiarskiej Magazynu WINO, organizowaną równoczas (kolejność chronologiczna).

winiarski_blog_roku2

Jako, że w kraju trwa właśnie kampania wyborcza i normą jest, że każdy prosi o jakiś głos, także i ja prosić Was o głos w konkursie dla Internautów się ośmielam 🙂 Poza zaspokojeniem próżności blogerów czekają na Was nagrody ufundowane przez partnerów i organizatorów obu konkursów.

pobrane

Głosowanie jest bardzo proste!

Wystarczy podążyć za podanym niżej linkiem i wybrać swój ulubiony winiarski blog (najlepiej winiarsko-prawniczy) 😛

KONKURS MAGAZYNU CZAS WINAhttp://czaswina.pl/pglosuj2015

(Wśród osób, które oddadzą głos na wybrany blog rozlosowanych zostanie 10 zestawów książkowych ufundowanych przez partnerów konkursu)

GRAND PRIX MAGAZYNU WINOhttp://grandprix2015.magazynwino.pl/BlogRoku 

(Co pięćdziesiąta głosująca osoba otrzyma roczną prenumeratę Magazynu Wino)

***

Wszystkim winiarskim blogerom oraz ich czytelnikom, życzę powodzenia 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Formularz

Chcesz zadać pytanie lub potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie