fbpx

Paragrafy na Targach EnoExpo w Krakowie

Z pewnością wielu z Was będzie odwiedzać coroczne Targi EnoExpo – wielką imprezę branżową podczas której spotykają się producenci, importerzy i dystrybutorzy wina z wielu państw świata.


Na same targi zapraszam Was gorąco! Będziemy mogli spotkać się przy kieliszku dobrego wina (znajdziecie mnie z pewnością w okolicy polskich wystawców :P). Nieobecni będą mogli zaś podejrzeć kluczowe fragmenty Targów podczas transmisji organizowanych na kanale PRZY KIELISZKU, w serwisie YouTube – mam nadzieję, że zdążyliście już subskrybować ten kanał – niebawem rozkręcamy także jego prawnicze wcielenie 😀


W czasie targów odbędą się liczne wydarzenia towarzyszące, w tym ogłoszenie wyników, bliskiego mi, konkursu na winiarski blog roku Magazynu Czas Wina, oraz liczne szkolenia i degustacje. Z największą radością jednak, polecam Waszej uwadze odbywające się podczas Targów szkolenia prawnicze, organizowane przez zespół serwisu PRAWOALKOHOLOWE.PL

Już w najbliższą środę, widzimy się na szkoleniu poświęconym REJESTRACJI PRODUKCJI WIN CYDRÓW, MIODÓW PITNYCH I WIN OWOCOWYCH, czyli tematyce o którą często pytacie, dzwoniąc, pisząc czy też zostawiając swoje komentarze.

Szkolenie poświęcone będzie legalizacji komercyjnej produkcji wyrobów winiarskich, takich jak cieszące się niesłabnącą popularnością cydry, tradycyjne w naszym kraju miody pitne oraz wychodzące z cienia wina owocowe. W krótkiej i możliwie bezbolesnej formie, przeprowadzimy Was przez poszczególne procedury rejestracyjne stojące na drodze do biznesowego sukcesu 🙂

Wydarzenie odbędzie się w środę, 7 listopada, o godzinie 14:00 w sali Praga A, Targów Krakowskich, ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków. Konieczna jest jedynie wcześniejsza rejestracja na same Targi EnoExpo (możliwa online do godziny 20:00 we wtorek 6 listopada).

Zapraszam też do polubienia strony wydarzenia w serwisie Facebook.


Drugie szkolenie, odbędzie się dzień później i dedykowane będzie przede wszystkim importerom, chętnym do sprowadzania win ekologicznych. WYMOGI PRAWNE DOTYCZĄCE IMPORTU WIN EKOLOGICZNYCH DO POLSKI, poprowadzi Grzegorz Owca, wybitny specjalista zajmujący się przede wszystkim doradztwem przy międzynarodowym obrocie napojami alkoholowymi… ale także wielki miłośnik wina oraz innych rzemieślniczych trunków.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 8 listopada, o godzinie 15:00 w sali Budapeszt C, Targów Krakowskich, ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków. Konieczna jest jedynie wcześniejsza rejestracja na same Targi EnoExpo (możliwa online do godziny 20:00 we wtorek 6 listopada).

Strona wydarzenia w serwisie Facebook.


Do zobaczenia podczas EnoExpo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Formularz

Chcesz zadać pytanie lub potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie