fbpx

75% zwrotu za znaki towarowe tylko do końca roku!

Zakładam, że każdy z nas chce skutecznie chronić swoją własność intelektualną. Dla wielu osób rejestracja znaku towarowego wydaje się jednak nadmiernym luksusem. Podobne podejście często kończy się nieprzyjemnie. Nie chcąc popadać jednak w straszący ton – radośnie informuję i przypominam, iż  do końca tego roku lub wyczerpania środków istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do rejestracji znaków towarowych oraz wzorów przemysłowych na terenie Unii Europejskiej lub Polski.

Dofinansowanie jest skierowane do płatników podatku VAT i pozwala na uzyskanie zwrotu aż 75% opłat urzędowych, maksymalnie do 1500 EUR.Poniżej przedstawiam ogólne warunki, które należy spełnić, aby przystąpić do programu:

  • Przedsiębiorstwo musi być małym lub średnim przedsiębiorstwem (MŚP) z siedzibą w UE.
  • Należy posiadać dane bankowe swojego przedsiębiorstwa oraz wyciąg bankowy, na którym znajdują się następujące informacje: nazwa przedsiębiorstwa jako posiadacza rachunku, kompletny numer IBAN z kodem kraju oraz kod BIC/SWIFT.
  • Należy posiadać świadectwo VAT lub zaświadczenie o krajowym numerze rejestracyjnym wydane przez właściwy organ krajowy. W tym zakresie wystarczy zaświadczenie z białej listy podatników VAT.

Informuję też, iż PRAWO ALKOHOLOWE zapewnia swoim Klientom pełne i bezpłatne wsparcie w procesie uzyskania dofinansowania 🙂

Oczywiście służymy w zakresie rejestracji znaków towarowych oraz wzorów przemysłowych! Do Waszej dyspozycji zostaną oddane talenty mec. Anny-Marii Sobczak z zespołu PRAWO ALKOHOLOWE 🙂


Dlaczego warto zarejestrować znak towarowy właśnie teraz tłumaczyć nie muszę 🙂

Dlaczego warto zdecydować się na taką ochronę niezależnie od kosztów? O tym w naszych wcześniejszych materiałach:

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Formularz

Chcesz zadać pytanie lub potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie