fbpx

Craft Beerweek w Rzeszowie – paragrafy w kuflu

Pamiętacie zapewne przegląd polskiej sceny browarów rzemieślniczych, jaki miał miejsce zaledwie kilka miesięcy temu w Krakowie. Tym razem  piwna rewolucja zagościła w jednym z najszybciej rozwijających miast Polski, stołecznym dla Podkarpacia Rzeszowie. Podobnie jak miało to miejsce poprzednio, także i tym razem będziemy mogli cieszyć się ofertą kilkunastu browarów rzemieślniczych oraz przygotowaną dla zaspokojenia także naszych kulinarnych potrzeb, ofertą gastronomiczną (naturalnie z równie craftowymi posiłkami).

beerweek

Wszystkich zainteresowanych odsyłam na stronę organizatora, sam zaś serdecznie zapraszam na bezpłatne szkolenia prowadzone przez paragrafwkieliszku podczas tego wydarzenia 🙂

NIEDZIELA 14 VI 2015 – CRAFT BEERWEEK W RZESZOWIE – GALERIA MILLENIUM HALL

13:30 – Sprzedaż alkoholu przez Internet – będziemy mieli okazję porozmawiać o tym czy realne jest legalne handlowanie trunkami w Internecie i czy można reklamować alkohol w sieci.

15:00 – Prawne i ekonomiczne aspekty otwierania browaru rzemieślniczego – podczas szkolenia opowiemy sobie o tym jakie formalności trzeba spełnić zakładając browar w rzemieślniczym wydaniu (zarówno produkcyjny jak i kontraktowy) i czy to może się nam opłacić.

Do zobaczenia w Rzeszowie! 

 


CRAFT BEERWEEK RZESZÓW 2015

Rzeszowski przegląd piw rzemieślniczych.
12-14 czerwca 2015, Rzeszów, Galeria Millenium Hall

Godziny otwarcia:
Piątek (12.06): 14:00-01:00
Sobota (13.06): 11:00-01:00
Niedziela (14.06): 12:00-20:00

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Formularz

Chcesz zadać pytanie lub potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie