fbpx

JESTEŚMY Z TOBĄ UKRAINO!

Drodzy Czytelnicy!

Kiedy przyjaciele i sąsiedzi są w potrzebie trzeba im pomagać.  Nasi sąsiedzi Ukraińcy potrzebują naszego wsparcia aby odeprzeć inwazję ale też by powrócić do normalności. Teraz gdy przyjeżdżają do Polski naszym obowiązkiem jest udzielić im niezbędnego wsparcia i trwać przy nich, oferując mieszkanie, jedzenie i wsparcie psychiczne.

W szczególności tych z Was, którzy mieszkają w Krakowie – zapraszamy na wyjątkową CHARYTATYWNĄ KOLACJĘ DEGUSTACYJNĄ „JESTEŚMY Z TOBĄ UKRAINO”.

Tego wieczoru – w tej małej chwili wytchnienia – spotkamy się przy wspólnym ukraińsko-polskim stole w krakowskiej RESTAURACJI ALBERTINA.

Będziemy serwować ukraińsko-polskie i polskie destylaty rzemieślnicze:

OXYMA i DESTYL

do których Szef Kuchni Grzegorz Fic przygotuje jedyne w swoim rodzaju menu degustacyjne.

Powitamy Państwa aperitifem skomponowanym ze świetnej wódki limonkowej OXYMA a pożegnamy polskim ginem winiarskim DESTYL silesian gin.

Kolacja ma charakter charytatywny, a CAŁOŚĆ PRZYCHODU Z KOLACJI ZOSTANIE PRZEKAZANA NA ZAKUP WYPOSAŻENIA KUCHNI W HOTELU INTERWENCYJNYM DLA UCHODŹCÓW W KRAKOWIE prowadzonym przez FUNDACJĘ WOLNO NAM.Udział w kolacji to darowizna 300 zł /osoby. Jeśli ktoś ma ochotę wspomóc tę zbiórkę większą kwotą to oczywiście JESTEŚMY ZA! 🙂

Rezerwacje przyjmujemy:

albertina@albertinarestaurant.pl
+48570136720
15.03.2022
godzina 19:30
ul. Dominikańska 3, Kraków

JESTEŚMY Z WAMI!

Слава Україні!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Formularz

Chcesz zadać pytanie lub potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie