fbpx

Międzynarodowy Konkurs Win GALICJA VITIS 2020

Chyba nic w tym roku nie mogło odbyć się zgodnie z założonym planem. Dotyczy o wszelkich form aktywności, takich jak imprezy branżowe, targi, degustacje czy konkursy. Wiele tegorocznych współzawodnictw zostało odwołanych, część zmieniła formę korespondencyjną, inne zaś przesunęły swój termin. Największy, organizowany w Polsce, międzynarodowy konkurs win, będący też jednym z największych konkursów winiarskich w środkowej Europie – musi jednak się odbyć i tak też, mimo wszelkich trudności, będzie 🙂


MIĘDZYNARODOWY KONKURS WIN GALICJA VITIS

Ideą Międzynarodowego Konkursu Win GALICJA VITIS jest kultywowanie historycznych tradycji winiarskich oraz zacieśnianie przyjaznych kontaktów z krajami winiarskimi Środkowej Europy. Celem Konkursu jest porównanie jakości win środkowoeuropejskich z winami pochodzącymi z innych części świata oraz promocja kultury wina w nowych krajach winiarskich.

Konkurs GALICJA VITIS to również doskonała okazja do promowania win z krajów winiarskich na polskim rynku, który z roku na rok jest coraz bardziej zainteresowany taką ofertą. Dzięki dobrej współpracy z czołowymi polskimi mediami branżowymi, informacje o medalistach docierają do szerokiej grupy odbiorców. Udział w naszym Konkursie może za tym wpłynąć na sprzedaż Państwa win w Polsce. Konkurs GALICJA VITIS służy także promocji polskich win na rynku krajowym i zagranicznym.

Organizatorem Konkursu jest Fundacja Na Rzecz Rozwoju i Promocji Winiarstwa GALICJA VITIS, która oprócz organizowania konkursów winiarskich, prowadzi wiodącą w Polsce szkołę dla winiarzy – Podkarpacką Akademię Wina w Jaśle. Zajmuje się także działalnością wydawniczą związaną z winiarstwem. Wina ocenia międzynarodowe jury doświadczonych degustatorów i enologów, zgodnie z międzynarodowymi przepisami. Wina oceniane są w 100 punktowej skali OIV.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W  KONKURSIE?

Regulamin Konkursu znajdziecie TUTAJ.

Aby wziąć udział w naszym konkursie, należy najpóźniej do dnia 20 listopada 2020 r.:

– wysłać wypełniony formularz zgłoszeniowy (TUTAJ) na adres: konkurs@galicjavitis.pl , lub skorzystać z zainstalowanego na stronie www.galicjavitis.pl formularza elektronicznego,
– dostarczyć próbki wina (osobiście, pocztą lub kurierem) na adres: Fundacja GALICJA VITIS, ul. Krakowska 100A, 38-200 Jasło – telefon kontaktowy: 602 375 851

Każda próbka wina zgłoszona do konkursu powinna składać się z trzech butelek.

Uczestnicy ponoszą wszelkie koszty związane z dostarczeniem próbek.

Opakowanie zbiorcze próbki (próbek) powinno być czytelnie oznakowane „GALICJA VITIS 2020″

Opłata za uczestnictwo wynosi 120 zł brutto (VAT 23%) za każdą próbkę przesłaną do Konkursu (próbka to jeden gatunek w ilości 3 butelek). Płatności należy dokonać najpóźniej do dnia 20 listopada 2020 r. na konto Fundacji GALICJA VITIS, 38-200 Jasło, ul. Krakowska 100a, numer konta: 64 2030 0045 1110 0000 0382 1820. W tytule „opłata konkursowa”.


PAMIĘTAJCIE! Próbki i zgłoszenia należy dostarczyć najpóźniej do 20 listopada!


Partnerami w organizacji Konkursu są Polski Instytut Winorośli i Wina oraz firma importująca wina „Vinoteka 13”. Patronat medialny nad Konkursem GALICJA VITIS sprawują czołowe media branży winiarskiej: Magazyn Czas Wina oraz portale: NaszeWinnice.pl, PortalSpożywczy, Kobiety i Wino, Paragraf w Kieliszku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Formularz

Chcesz zadać pytanie lub potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie