fbpx

Ostatnia szansa na dofinansowanie do znaku towarowego!

Już tylko do 9 listopada istnieje możliwość złożenia wniosku o dofinansowanie do rejestracji znaków towarowych oraz wzorów przemysłowych na terenie Unii Europejskiej lub Polski!

Dofinansowanie jest skierowane do płatników podatku VAT i pozwala na uzyskanie zwrotu aż 75% opłat urzędowych, maksymalnie do 1500 EUR.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie znakitowarowe.png

Ogólne warunki, które należy spełnić, aby przystąpić do programu:

  • Przedsiębiorstwo musi być małym lub średnim przedsiębiorstwem (MŚP) z siedzibą w UE.
  • Należy posiadać dane bankowe swojego przedsiębiorstwa oraz wyciąg bankowy, na którym znajdują się następujące informacje: nazwa przedsiębiorstwa jako posiadacza rachunku, kompletny numer IBAN z kodem kraju oraz kod BIC/SWIFT.
  • Należy posiadać świadectwo VAT lub zaświadczenie o krajowym numerze rejestracyjnym wydane przez właściwy organ krajowy. W tym zakresie wystarczy zaświadczenie z białej listy podatników VAT.

Informuję też, iż PRAWO ALKOHOLOWE zapewnia swoim Klientom pełne i bezpłatne wsparcie w procesie uzyskania dofinansowania 🙂

Oczywiście służymy w zakresie rejestracji znaków towarowych oraz wzorów przemysłowych! Do Waszej dyspozycji zostaną oddane talenty mec. Anny-Marii Sobczak z zespołu PRAWO ALKOHOLOWE 🙂


Dlaczego warto zarejestrować znak towarowy właśnie teraz tłumaczyć nie muszę 🙂

Dlaczego warto zdecydować się na taką ochronę niezależnie od kosztów? O tym w naszych wcześniejszych materiałach:

Komentarze
  • Mam pytanie trochę obok głównego tematu tego wpisu: jaki jest los winnych blogerów w świetle ostatnich wysiłków Prokuratury ścigającej celebrytów za reklamowanie alkoholu? Zauważyłem, że onieśmieleni sytuacją blogerzy nabrali wody w usta. Pozdrawiam

    • Nie stresuj się proszę 😉 Zobaczymy co ciekawego z tego wyjdzie. W mojej ocenie blogi działają legalnie. Prokuratura zaś nie ściga a prowadzi postępowania. Do tego jest wszak powołana gdy jakiś niekompetentny kretyn składa donosy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Formularz

Chcesz zadać pytanie lub potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie