fbpx

Pierwszy zarząd w PFPW!

Doczekaliśmy się! Polska Federacja Producentów Wina wybrała swój pierwszy Zarząd oraz Komisję Rewizyjną. Organizacja powołana jako ogólnopolska reprezentacja polskich winiarzy (produkujących wino z upraw własnych) przechodzi z etapu organizacyjnego do realizacji celów dla których osiągnięcia została powołana. Liczę, że nowy Zarząd możliwie szybko powoła do życia Radę Programową i przystąpi do prac nad konkretnymi i realnymi do osiągnięcia zmianami w prawie przy współpracy ze stowarzyszeniami lokalnymi (niestety niektóre stowarzyszenia nie uznały za konieczne wysłania swoich delegatów na wczorajsze obrady) oraz innymi organizacjami krajowymi, które współdzielą z producentami problemy wynikające z często kuriozalnych przepisów. Nowy Zarząd podkreślał swoją niezależność i chęć dogadywania się ponad wszelkimi podziałami w interesie polskiego wina.

DSC_0313-1-1170x669

 

Do Zarządu Federacji wybrani zostali:

Rafał Stec – Prezes
Mateusz Paciura – Wiceprezes
Piotr Przybek – Sekretarz
Tomasz Stola – Skarbnik
Roman Grad – Członek zarządu

W skład Komisji Rewizyjnej wchodzą:

Krzysztof Góra – Przewodniczący
Mariusz Chryk – Sekretarz
Marek Zwolenik – Członek komisji

Jako kończący swoją pracę członek Rady Roboczej PFPW cieszę się możemy przekazać organizację w ręce bardzo kompetentnej ale też wyjątkowo pracowitej i zdeterminowanej grupy polskich winiarzy. Dalszy proces rejestracji organizacji w Krajowym Rejestrze Sądowym poprowadzi już nowy Zarząd przy współpracy z mecenasem Krzysztofem Górą – przewodniczącym Komisji Rewizyjnej.

Raz jeszcze składam serdeczne gratulacje samej Federacji, zaś jej władzom życzę wytrwałości i powodzenia oddając się do ich dyspozycji 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Formularz

Chcesz zadać pytanie lub potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie