fbpx

Zaułek Małopolskiego Wina w letnim wydaniu

Cztery dni, pięć winnic, pół setki win białych, różowych, czerwonych i pomarańczowych a nawet cydr – wszystko po to, aby uprzyjemnić nam lato 😀

Jak zapowiadają organizatorzy – tego w Krakowie jeszcze nie było!


W popularnej już formule spotkań w jednym z zaułków krakowskiego Kazimierza, spotkamy tradycyjnie już, znane i lubiane lokalne winnice:

Winnica Wieliczka

Winnica Słońce i Wiatr

Winnica Kresy

a także wyjątkowych gości ze słonecznego Podkarpacia, tj.:

Winnica Sztukówka

oraz

Winnica Spotkaniówka.


Zaułek Małopolskiego Wina mieści się przy Skwerze Judah na Kazimierzu, tj. na rogu  ulicy św. Wawrzyńca i Bartosza (obok popularnego pola food trucków :P).
Czerwcowa edycja będzie miała miejsce w szczególnym dla dzielnicy i całego Krakowa czasie, gdy Kazimierz tętnił będzie życiem kulturalnym podczas Festiwalu Kultury Żydowskiej.

Spróbować wspaniałych, polskich win możemy już w kolejny weekend, tj. w dniach od 27 do 30 czerwca, codziennie w godzinach 12:00 di 21:30.

Wstęp do zaułka jest oczywiście darmowy – warunkiem degustacji jest jednak zakup szklanego kieliszka z grawerowanym logo Zaułka w cenie 7 zł  – dobrego wina plastiku wszak pić nie wypada 😉 Kieliszki wina o pojemności 50ml będą dostępne w cenie od 5 do 12 zł. Do nabycia u winiarzy będą także pełne butelki, w cenach  pomiędzy 40-88 zł.

Link do wydarzenia na FB a zatem aktualności festiwalowych, znajdziecie TUTAJ.


Do zobaczenia przy kieliszku 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Formularz

Chcesz zadać pytanie lub potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie