fbpx

Polskie wino w Londynie…

Wielka Brytania to jeden z najpoważniejszych rynków wina na całym świecie.

Już 2 października odbędzie się PIERWSZA POZA GRANICAMI POLSKI, branżowa degustacja poświęcona wyłącznie polskim winom, produktom regionalnym oraz turystyce winiarskiej w naszym kraju.


Let’s taste Poland w Londynie to dwa ekscytujące wydarzenia:

Masterclass przeznaczony dla sommelierów, restauratorów oraz mediów branżowych. Tematem spotkania, które poprowadzi Monika Bielka-Vescovi, będzie uprawa winorośli w chłodnych warunkach klimatycznych, historia produkcji wina w Polsce, aktualny stan polskiego winiarstwa oraz perspektywy rozwoju. Po masterclass’ie na stoiskach odbędą się degustacje połączone z poczęstunkiem.

Degustacja dla Polonii mieszkającej w Wielkiej Brytanii oraz sympatków Polski. Degustacji będą towarzyszyć historie o winnicach i ludziach, którzy to wino tworzą. W tym czasie zostaną przedstawione polskie wina oraz produkty regionalne.

Obydwa wydarzenia odbędą się w samym sercu Londynu, w The Polish Hearth Club.


Celem wydarzenia jest rozwój turystyki winiarskiej w Polsce oraz przedstawienie prężnie rozwijających się gałęzi gospodarki – uprawy winorośli oraz produkcji wina.

Rejestracji na masterclass można dokonać na oficjalnej stronie wydarzenia www.polishwine.uk


Z radością informuję, iż patronat medialny nad wydarzeniem objął PARAGRAF W KIELISZKU. Partnerem projektu jest zaś serwis PRAWO ALKOHOLOWE.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Formularz

Chcesz zadać pytanie lub potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie