NOWY PROJEKT Z PARAGRAFEM

Po kilku miesiącach intensywnej pracy przychodzi dzień w którym możemy ogłosić Wam radosną nowinę 🙂 Razem ze znanymi Wam z pewnością Grzegorzem Owcą – wyjątkowym ekspertem w sprawach akcyzy i wybawicielem importerów alkoholu oraz Dawidem Siedleckim – niekwestionowanym znawcą piwnej strony prawa i autorem bloga browarparagraf.com, utworzyliśmy nowy serwis internetowy, poświęcony wyłącznie problemom prawnym rynków napojów alkoholowych!

W Serwisie znajdziecie między innymi STREFĘ WIEDZY a w niej już w tej chwili, bazę ponad 100 pytań, które zadajecie nam najczęściej! Oczywiście znajdziecie tam także odpowiedzi 😛 Przyjęliśmy konwencję maksymalnej precyzji. Każde z pytań zostało zadane tak aby można na nie odpowiedzieć definitywnie, TAK lub NIE, uzupełniając oczywiście tę skrajnie lapidarną formę o krótkie uzasadnienie i źródła prawne.


Baza wiedzy będzie naturalnie rosnąć z każdym tygodniem! Serdecznie zachęcam Was zatem także do bezpłatnej subskrypcji naszego ALERTU PRAWNEGO. Jest to biuletyn informacyjny, w którym będziemy mogli poinformować Was o nowych przepisach, planowanych zmianach prawa a także o nowych pytaniach w Serwisie, naszych wpisach blogowych i publikacjach a także przekazać Wam informację o przygotowanych dla Was promocjach i produktach.


Z całą pewnością nasza kreatywność będzie podążać za Waszymi potrzebami z którymi spotykamy się każdego dnia. Zapraszam do częstych odwiedzin 😀

WWW.PRAWOALKOHOLOWE.PL

paragrafwkieliszku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *